Static Content Manager (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Filter
uk: Фільтр

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
uk: Вкажіть альтернативний шлях, за яким дані будуть доступні. Для прикладу, напишіть "Про Сайт" , коли створюєте сторінку про ваш сайт. Використовуйте відносні шляхи і не додавайте на початку слеш, інкаше синонім не буде працювати.

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: <em>Edit @type</em> @title
uk: <em>Редагувати @type</em> @title

en: Display Mode
uk: Режим показу

en: Display modes
uk: Режими відображення
