SCM Music Player (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Fields
el: Πεδία

en: Blue
el: Μπλε

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες

en: Include file in display
el: Το αρχείο να συμπεριλαμβάνεται στην εμφάνιση

en: The description may be used as the label of the link to the file.
el: Η περιγραφή μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ετικέτα για το σύνδεσμο προς το αρχείο.
