SCM Music Player (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Fields
eu: Eremuak

en: Blue
eu: Urdina

en: The description may be used as the label of the link to the file.
eu: Deskribapena fitxategira zuzendutako estekaren azalpen gisa erabili daiteke.
