SCM Music Player (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Top
is: Toppur

en: Fields
is: Svæði

en: Blue
is: Blár
