SCM Music Player (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Fields
ka: ველები

en: Blue
ka: ლური
