SCM Music Player (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Description
pl: Opis

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Fields
pl: Pola

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Pink
pl: Różowy

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Placement
pl: Umiejscowienie

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Include file in display
pl: Dołącz plik przy wyświetlaniu

en: The description may be used as the label of the link to the file.
pl: Opis może zostać użyty jako etykieta odnośnika do pliku.
