SCM Music Player (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Fields
pt: Campos

en: Purple
pt: Roxo

en: Pink
pt: Rosa

en: Green
pt: Verde

en: Blue
pt: Azul

en: Orange
pt: Laranja

en: Libraries
pt: Bibliotecas

en: Include file in display
pt: Incluir arquivo na visualização

en: The description may be used as the label of the link to the file.
pt: A descrição pode ser utilizada como texto do link para o arquivo.
