SCM Music Player (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Description
ru: Описание

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Fields
ru: Поля

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Pink
ru: Розовый

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Placement
ru: Положение

en: Libraries
ru: Библиотеки

en: Include file in display
ru: Включить файл в отображение

en: The description may be used as the label of the link to the file.
ru: Описание может использоваться как текст ссылки на файл.
