SCM Music Player (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Description
sk: Popis

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Fields
sk: Polia

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Include file in display
sk: Zahrnúť súbor do zobrazenia

en: The description may be used as the label of the link to the file.
sk: Popis môže byť použitý ako označenie odkazu na súbor.

en: Show Playlist
sk: Zobraziť zoznam skladieb
