SCM Music Player (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Blue
ta: நீலம்

en: Include file in display
ta: காட்சியில் கோப்பை உள்ளிணை
