SCM Music Player (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Fields
tr: Alanlar

en: Purple
tr: Mor

en: Pink
tr: Pembe

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Libraries
tr: Kütüphaneler

en: Include file in display
tr: Dosyayı gösterime dahil et

en: The description may be used as the label of the link to the file.
tr: Bu açıklama, dosyaya olan bağlantılarda etiket olarak kullanılabilir.
