SCM Music Player (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Fields
ar: الحقول

en: Blue
ar: أزرق

en: Include file in display
ar: تضمين الملف في العرض

en: The description may be used as the label of the link to the file.
ar: يمكن استخدام الوصف كتسمية لرابط الملف.
