SCM Music Player (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Description
az: İzahat

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Bottom
az: Aşağı

en: Fields
az: Sahələr

en: Include file in display
az: Faylı ekrana daxil edin

en: The description may be used as the label of the link to the file.
az: Təsvir fayla keçidin etiketi kimi istifadə edilə bilər.
