SCM Music Player (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Include file in display
bo: འཆར་ངོས་སུ་ཡིག་ཆ་འཇུག་པ

en: The description may be used as the label of the link to the file.
bo: གསལ་བཤད་འདི་ཡིག་ཆ་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང་ལ་སྤྱོད་སྲིད།
