SCM Music Player (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Fields
ca: Camps

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Include file in display
ca: Inclou el fitxer en la visualització

en: The description may be used as the label of the link to the file.
ca: La descripció es pot utilitzar com a l'etiqueta de l'enllaç al fitxer.
