SCM Music Player (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Description
cs: Popis

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Fields
cs: Pole

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Placement
cs: Umístění

en: Include file in display
cs: Zobrazit soubor

en: The description may be used as the label of the link to the file.
cs: Popis lze použít jako název odkazu na soubor.
