SCM Music Player (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Fields
cy: Meysydd

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren
