SCM Music Player (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Bottom
da: Bund

en: Fields
da: Felter

en: Purple
da: Lilla

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Libraries
da: Biblioteker

en: Include file in display
da: Vis fil

en: The description may be used as the label of the link to the file.
da: Beskrivelsen kan bruges som etiket på linket til filen.
