SCM Music Player (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Description
es: Descripción

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Fields
es: Campos

en: Purple
es: Púrpura

en: Pink
es: Rosa

en: Green
es: Verde

en: Blue
es: Azul

en: Orange
es: Naranja

en: Placement
es: Ubicación

en: Libraries
es: Bibliotecas

en: Include file in display
es: Incluir archivo en presentación

en: The description may be used as the label of the link to the file.
es: La descipción se puede usar como etiqueta del enlace al archivo.
