SCM Music Player (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Fields
et: Väljad

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Libraries
et: Teegid

en: Include file in display
et: Kaasa fail ekraanile

en: The description may be used as the label of the link to the file.
et: Kirjeldust saab kasutada failile viitava lingi märgendina.
