SCM Music Player (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Fields
fa: فیلدها

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Orange
fa: نارنجی

en: Include file in display
fa: فایل در نمایش باشد

en: The description may be used as the label of the link to the file.
fa: توضیحات می‌تواند به عنوان برچسب پیوند به فایل استفاده گردد.
