SCM Music Player (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Fields
fi: Kentät

en: Purple
fi: Violetti

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Libraries
fi: Kirjastot

en: Include file in display
fi: Sisällytä tiedosto näkymään

en: The description may be used as the label of the link to the file.
fi: Kuvausta voidaan käyttää tiedostolinkin etikettinä.
