SCM Music Player (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Fields
fr: Champs

en: Purple
fr: Violet

en: Pink
fr: Rose

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Placement
fr: Emplacement

en: Libraries
fr: Bibliothèques

en: Include file in display
fr: Inclure le fichier dans l'affichage

en: The description may be used as the label of the link to the file.
fr: La description peut être utilisée en tant que libellé du lien pointant vers le fichier.
