SCM Music Player (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Fields
gl: Campos

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Placement
gl: Ubicación

en: Include file in display
gl: Incluir arquivo en presentación

en: The description may be used as the label of the link to the file.
gl: A descición pódese usar como etiqueta do enlace o archivo.
