SCM Music Player (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Description
he: תיאור

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Fields
he: שדות

en: Blue
he: כחול

en: Libraries
he: ספריות
