SCM Music Player (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Blue
hi: नीला

en: Libraries
hi: लाइब्रेरीज़
