SCM Music Player (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Description
hr: Opis

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Bottom
hr: Dno

en: Fields
hr: Polja

en: Blue
hr: Plava

en: Include file in display
hr: Uključi datoteku u prikaz

en: The description may be used as the label of the link to the file.
hr: Opis može biti korišten kao etiketa ili poveznica ka datoteci.
