SCM Music Player (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Fields
hu: Mezők

en: Purple
hu: Bíbor

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Orange
hu: Narancs

en: Libraries
hu: Könyvtárak

en: Include file in display
hu: A fájl is látszódjon megtekintéskor

en: The description may be used as the label of the link to the file.
hu: A leírás a fájlra mutató hivatkozás felirataként használatos.

en: Download Own Audio Files
hu: Saját audio fájlok letöltése

en: Download All Audio Files
hu: Minden audio fájl letöltése

en: Let the users download their own audio files.
hu: A felhasználók letölthetik a saját audio fájljaikat.

en: Let the users download any audio files.
hu: A felhasználók bármelyik audio fájlt letölthetik.
