SCM Music Player (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Include file in display
hy: Ցուցադրելուց ներառել ֆայլը
