SCM Music Player (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Fields
it: Campi

en: Purple
it: Viola

en: Pink
it: Rosa

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Orange
it: Arancione

en: Libraries
it: Librerie

en: Include file in display
it: Includi il file nella visualizzazione

en: The description may be used as the label of the link to the file.
it: La descrizione può essere usata come etichetta del link al file.
