SCM Music Player (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Description
ja: 説明

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Fields
ja: フィールド

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Libraries
ja: ライブラリ

en: Include file in display
ja: 添付ファイルとして画面表示

en: The description may be used as the label of the link to the file.
ja: この説明はファイルリンクへのラベルとして利用される場合があります。
