SCM Music Player (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Fields
jv: Field

en: Libraries
jv: Pustaka

en: Include file in display
jv: Leboknā berkas ing tampilan

en: The description may be used as the label of the link to the file.
jv: Katrangan bisa digunaknā dadi judhul pranala berkas.
