SCM Music Player (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Include file in display
km: រួម​បញ្ចូល​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​ការ​បង្ហាញ

en: The description may be used as the label of the link to the file.
km: សេចក្តី​ពិពណ៌នា​អាច​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ជា​ស្លាក​នៃ​តំណ​ទៅ​ឯកសារ ។
