SCM Music Player (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ
