SCM Music Player (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Purple
lt: Violetinė

en: Pink
lt: Rožinė

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: The description may be used as the label of the link to the file.
lt: Aprašymas bus matomas kaip nuorodos į failą žyma.

en: Show Playlist
lt: Rodyti grojaraštį
