SCM Music Player (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Fields
lv: Lauki

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils
