SCM Music Player (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ
