SCM Music Player (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Fields
nl: Velden

en: Purple
nl: Paars

en: Pink
nl: Roze

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Placement
nl: Plaatsing

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Include file in display
nl: Bestand tonen bij weergave

en: The description may be used as the label of the link to the file.
nl: De beschrijving kan gebruikt worden als het label van de link naar het bestand.
