SCM Music Player (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Fields
oc: Camps

en: Purple
oc: Violet

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: Libraries
oc: Bibliotècas

en: Include file in display
oc: Inclutz lo fichièr en la visualizacion

en: The description may be used as the label of the link to the file.
oc: La descripcion se pòt utilizar coma l'etiqueta del ligam al fichièr.
