SCM Music Player (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Fields
pt: Campos

en: Include file in display
pt: Incluir ficheiro na exibição

en: The description may be used as the label of the link to the file.
pt: A descrição pode ser usada como etiqueta da ligação para o ficheiro.
