SCM Music Player (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Blue
ro: Albastru

en: Libraries
ro: Biblioteci

en: Include file in display
ro: Include fișier în afișare

en: The description may be used as the label of the link to the file.
ro: Descrierea poate fi folosită ca și eticheta legăturii către fișier.
