SCM Music Player (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Fields
sv: Fält

en: Purple
sv: Lila

en: Pink
sv: Rosa

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Placement
sv: Placering

en: Libraries
sv: Bibliotek

en: Include file in display
sv: Inkludera filen i visningen

en: The description may be used as the label of the link to the file.
sv: Beskrivningen kan användas som etikett för länken till filen.
