SCM Music Player (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: False
th: เท็จ

en: Pink
th: สีชมพู

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน
