SCM Music Player (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Pink
ug: ھالرەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ
