SCM Music Player (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Description
uk: Опис

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Fields
uk: Поля

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Pink
uk: Рожевий

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Stream URL
uk: Адреса потоку

en: Placement
uk: Розташування

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: Include file in display
uk: Додати файл у відображення

en: The description may be used as the label of the link to the file.
uk: Опис може бути використаний як мітка посилання на файл
