SCM Music Player (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Fields
vi: Các trường

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Orange
vi: Da cam

en: Libraries
vi: Thư viện

en: Include file in display
vi: Đính kèm tệp khi hiển thị

en: The description may be used as the label of the link to the file.
vi: Thông tin mô tả có thể được sử dụng để làm liên kết tới tệp tin.

en: Show Playlist
vi: Hiện danh sách phát
