Scrambler (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Password
af: Wagwoord

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Method
af: Metode

en: Add field
af: Voeg veld by

en: Field settings
af: Veldverstellings
