Scrambler (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Field
ca: Camp

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Method
ca: Mètode

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
