Scrambler (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Field name
cs: Název pole

en: Method
cs: Metoda

en: Add field
cs: Přidat pole

en: Field settings
cs: Nastavení pole
