Scrambler (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Add field
dz: ས་སྒོ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Field settings
dz: ས་སྒོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
